Залізоокисні пігменти


Пігменти Fepren для будівельної індустрії

Пігменти Fepren для будівельної індустрії Залізоокисні пігменти Залізоокисні пігменти недорого

ПІГМЕНТИ FEPREN ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

Залізоокисні пігменти FEPREN виробляються на підприємстві Precheza більш ніж три десятиліття. Традиційний асортимент був вдало збільшений і тепер PRECOLOR пропонує повний колірний діапазон залізоокисних пігментів (червоний, коричневий, чорний, жовтий). Стандартна порошкова форма пігментів FEPREN була доповнена, відповідно до сьогоднішньої тенденції, в так звані рідкі пігменти (на водній основі) усіх колірних відтінків FEPREN, і гранульованими формами червоних пігментів.

Порошкові пігменти

Порошкові пігменти

Рідкі пігменти

Рідкі пігменти

Гранульовані пігменти

Гранульовані пігменти

ДОЗУВАННЯ

Залізоокисні пігменти FEPREN широко застосовують в будівельній індустрії, насамперед для фарбування бетону для будівельних деталей, таких як: плитки для мощення доріг, черепиця, штучні камені, сухі будівельні суміші, асфальт або бітум.

Пігменти FEPREN для застосування в будівельній індустрії випускаються в строгій відповідності з міжнародним стандартом EN 12878. Вони демонструють хорошу атмосферостійкість, яка забезпечена тим фактором, що продукти є синтетичними пігментами на основі стійких оксидів заліза. Підтверджено безліччю тестів з використанням світла; вони відповідають ступеням 4-5 за шкалою з п'ятьма ступенями згідно стандарту ГЕО 105-А05: 1996. Оксиди заліза стійкі до лугів і характеризуються високою фарбувальний здатністю, яка є, у разі пігментів FEPREN, гарантованим фактом, так як це синтетичні пігменти без наявності домішок. Пігменти FEPREN, якщо правильно змішані, показують хорошу здатність розчинятися в конкретній суміші. Пігменти на основі оксидів заліза інертні і через це нешкідливі для навколишнього середовища.

Дозування пігментів FEPREN в бетонної суміші

Добутий колір суміші залежить від дози колірного пігменту, кольору цементу і використовуваних компонентів. Доза пігменту також залежить від його типу (відтінку). Кількість забарвлюючої речовини обчислена як відсоток від ваги цементу в суміші. Необхідна доза залежить від кольору, який бажають отримати, виду цементу і використовуваних компонентів.

Рекомендовані дози пігментів FEPREN представлені в наступній таблиці:

пігмент порошок (гранули) рідкий пігмент
червоний 2 - 3 5 - 6
жовтий 6 8
коричневий колір 4 - 5 6
чорний 4 - 5 6
зелений 5 7

Порошок (гранули) пігменту додаються в використовувані компоненти. Суміш перемішується близько 30 секунд. Потім вводиться хімічна добавка (якщо рекомендовано постачальником), потім цемент і приблизно після однієї хвилини - вода. Перемішування вологої суміші протягом приблизно 60 секунд достатньо для оптимальної гомогенізації окремих елементів.

Продаж залізоокисних пігментівРідкі пігменти FEPREN необхідно вводити в сухі суміші перед додаванням води та цементу. Рідкі пігменти, у разі забарвлення окремих виробів, зазвичай дозуються за допомогою автоматичного обладнання, до якого приєднуються з керованою програмним забезпеченням системою виробництва конкретних виробів. Можливо також ручне дозування. Певна доза зважується або відміряється резервуаром, що має необхідні розміри. Рідкі пігменти FEPREN необхідно дозувати в стані, в якому їх постачають, тобто вони не можуть бути змінені додатковим введенням інших матеріалів або розлучатися з водою. Коли дозування проведене, суміш перемішується протягом 15-30 секунд. Після цього додається необхідна кількість цементу, а потім вода відповідно до рецептури, і підготовка суміші закінчена.

Час змішування для порошку (гранул) і рідких пігментів є визначеним і залежить від використовуваних матеріалів, обладнання та виду конкретно вироблених виробів, цим часом визначається одержуваний колір виробу.

КОЛІРНИЙ ВІДТІНОК

На колірний відтінок пофарбованої продукції впливають такі чинникиры: 

Дозування пігментів має принциповий вплив на отримуваний колірний відтінок. Залежно від кількості пігменту в бетонній суміші можна досягти різного колірного відтінку у виробах.

Колір цементу. Сірий цемент існує в багатьох відтінках. Колір продукту залежить від однорідності кольору. Залежність від кольору цементу буде вище, чим менше дозування забарвлюючого пігменту.

Водно-цементне відношення »w«. Водно-цементне відношення - це відношення між кількістю води в бетоні і кількістю цементу, символ »\« «використовується для цього. Під значенням вода мається на увазі вся вода, яка додана в дану суміш (вода в компонентах, вода в рідких пігментах, вільно додана вода, яка обчислена для даного »\ м«). Коли »\ м« збільшується, колір стає яскраво вираженим. Причина цього - найкраща гідратація цементу, а саме, створення найкраще кристалізованих продуктів гідратації, які формують колірну фазу в бетоні. На це явище можна впливати шляхом використання пластифікуючих добавок, які підтримують гідратацію цементу і сприяють рівномірному і більш повному фарбуванню бетону.

Ущільнення бетону. Правильне ущільнення дозволяє досягти більш чіткого колірного відтінку і, навпаки, недостатнє ущільнення може знизити інтенсивність одержуваного відтінку.

Час змішування і порядок введення компонентів у суміш. Зі збільшенням часу змішування колірні відтінки (головним чином червоний і коричневий) мають тенденцію набувати більш жовтий відтінок. Саме тому необхідно витримувати певний час змішування, щоб отримати потрібний відтінок. Є кілька рекомендацій. Пігмент додається під час змішування компонентів, суміш перемішується протягом приблизно 30 секунд. Потім вводяться добавки (згідно використовуваної рецептури), а потім цемент, і після, приблизно 60 секунд, вода. Змішування вологої суміші протягом приблизно 60 секунд достатньо для оптимальної гомогенізації окремих елементів.

Ефективність добавок для сумішей - вони, найчастіше, використовуються в рідкому вигляді, що сприяє посиленню кольору і покращує фізико-механічні властивості виробів. Необхідно дотримуватися рекомендацій виробників добавок.

На якість вироблених виробів впливають головним чином такі фактори:

  • Технологія виготовлення
  • Якість, придатність та умови зберігання вихідних матеріалів
  • Однорідність вихідних матеріалів. Придатність обладнання
  • Умови, в яких використовується кінцеві продукти, та їх зберігання

Суміші, вироблені за різними технологіями, дозволяють отримати різні кінцеві продукти. У разі виготовлення способом вібропресування, в, так званій, вологій суміші з мінімальним вмістом води використовується водно-цементне відношення в межах 0,30-0,32. Дуже волога суміш з водно-цементним відношенням приблизно 0,48, що використовується для виробництва продуктів, дозволяє досягти кращого формування (при вібропресуванні) у формах. У випадку більш високого вмісту води, де \ м> 0,55, якість бетону значно погіршується. Кількість води, необхідної для гідратації цементу, приблизно 25% від загальної кількості цементу. Частина води додається для поліпшення формувань суміші. Однак, вода з часом випаровується, а в бетоні залишаються пори. Чим вище пористість бетону, тим нижче якість і опір до руйнування агресивними компонентами (солі, сульфати) і т.д. Кількість води також впливає на інтенсивність колірного відтінку продуктів.

Рекомендується застосування ефективних добавок, які дозволяють досягати оптимальної пластичності суміші при відносно низькому вмісті води в свіжій суміші. Суміш стає більш компактною і має більш високий опір негативним впливам. Інгредієнти у вологій суміші повинні покращувати її пластичність при оптимальній дозі води так, щоб продукти, які виготовляються, не могли змінити свою форму протягом всього процесу обробки. Поверхня продукту повинна бути як можна більш щільною.

ТЕХНОЛОГІЯ

Продаж залізоокисних пігментів в КиєвіВироби, такі як бетонна покрівля, плитка для мощення, бордюрні камені тощо виготовлені з вологого бетону. Суміш формується за допомогою вібропресувального обладнання штампуванням і подальшим твердненням на підставі форм. Вироби великих розмірів, що мають форму блоків, головним чином виготовляються і зберігаються безпосередньо на підлозі, куди переміщується виробниче обладнання.

Вироби, що мають різну форму і різне призначення, такі як половинки для плиток тротуару, зроблені з м'якого або рідкого бетону в пластмасових, металевих формах. Після ущільнення на вібростенді вироби залишаються в формах для затвердіння. Форми зазвичай видаляються через 24 години з моменту закінчення формування виробів.

Технологічна дисципліна

При приготуванні суміші, необхідно суворо дотримуватися рецептури виготовлення відповідної суміші. Це особливо важливо при приготування вологої суміші. Її характеристики впливають на якість кінцевого продукту.

На основі отриманих нами результатів була визначена рецептура, представлена в табл.

Виготовлення без передбаченої рецептури може рідко приносити однорідну якість продуктів.

Залізоокисні пігменти оптомЯкість, придатність та умови зберігання вхідних матеріалів для виробництва

  • Цемент марки 400 до 500 є підходящим для виготовлення виробів з класом міцності вище В 30. Цемент доступний на ринку повинен відповідати вимогам технічних стандартів. Цемент, упакований в мішках необхідно зберігати в місцях, де він не може бути підданий впливу вологи або проникненню сторонніх тіл. Рекомендується складати мішки на полети. Розсипний цемент рекомендується зберігати в бункерах, визначених для цієї мети. Гарантійний термін зберігання - три місяці з часу виготовлення.
  • Порошкові і рідкі пігменти. Для порошкових пігментів умови зберігання аналогічні умовам зберігання цементу. Рідкі пігменти необхідно зберігати при температурі вище 5°С.
  • Сукупності представляють приблизно 70 - 80% від ваги суміші. Вони формують основні властивості суміші. При приготуванні вологої суміші використовуються класіфіковані щільні мінеральні сукупності. Мелена доломітова крихта не є підходящою, але в деяких випадках може використовуватися всередині виробів. Щільні, мінеральні, класифіковані сукупності є також найбільш підходящими для виготовлення суміші в рідкій консистенції. Допускається використовувати подрібнені наповнювачі, типу андезиту і крейди. Доломітові сукупності зазвичай не можуть гарантувати необхідний опір тертю, морозу, через це значно скорочується термін служби кінцевих виробів. Рекомендується використовувати щільні сукупності, річкового походження з фракцією до 4 мм. Можна також використовувати подрібнені сукупності фракцією більше 4 мм. Пігменти Fepren для будівництваПодрібнені сукупності фракцією до 2 мм не можуть бути використані, перш за все через високий вміст частинок пилу, які з'являються в процесі дроблення. Високий вміст частинок пилу збільшує споживання води, і цим шляхом також побічно зменшується опірність суміші агресивним складам. Щодо зберігання сукупностей, необхідно забезпечити зберігання різних фракцій окремо один від одного, підстава землі має бути твердим, щоб уникнути забруднення іншими матеріалами.
  • Вода повинна бути чистою, виробник суміші повинен знати концентрацію у воді розчинних солей. Питна вода може застосовуватися, але необхідно перевірити, чи є вона придатною для суміші, що виробляється.
  • Хімічні компоненти знаходяться, як правило, в рідкому стані. В принципі, є правило - захищати компоненти від морозу і забруднення іншими складами. Необхідно дотримуватися рекомендацій виробників, заявленим у документах про якість на кожен продукт.